4 Ekim 2012 Perşembe

Cosmofresh.com ve Miskin Kek'den Gelen Hediyelerim


Sevgili Miskin Kek ve Cosmofresh.com'un iş birliğinde düzenlenen çekilişin 2.hafta kazananı oldum ve Alix Avien'den resimde gördüğünüz cicilere sahip oldum. Çok mutluyum :)


Alix Avien'in bu 5'li paleti özellikle gri-dumanlı göz makyajı yapmak için oldukça ideal. 4 farklı gri tonlu far ve simli 1 adet siyah fardan oluşuyor. Aprlikatör kullanmayı sevmeyen biri olarak aplikatörün kalitesini beğendim açıkçası. İlerleyen günlerde bu paletin swatchlarını koymayı düşünüyorum.


Maskara'nın fırçası plastik değil dolayısıyla benim kirpiklerimle daha uygun ancak büklüm yapısı uygulamayı bir miktar zorlaştırıyor bana göre. Sürmek biraz profesyonellik istiyor. Ancak yine de maskaranın kıvamını beğendim.Fırça yapısının büklümlü olması sürüm sırasında zig zag hareketi yapmanıza gerek kalmadan kirpik diplerinize maskarayı uygulamanıza olanak veriyor. Genel olarak kirpikleri dolgun göstermekte kullanılabilecek bir maskara diyebiliriz.Kargom, MNG Kargo ile elime biraz aksamayla da olsa kolaylıkla ulaştı. Kargo paketimden ayrıca resimde gördüğünüz tester ürünler çıktı. Cosmofresh.com'u bu güzel jestlerinden dolayı kutluyorum :) ve tabi ki yazılarını beğenerek okuduğum sevgili Miskin Kek'e de çok teşekkür ediyorum.


1 yorum:

  1. Merhaba, geç farkettim konunuzu. Lütfen kusura bakmayın.
    Güzel günlerde kullanın :)
    Sevgiler..

    YanıtlaSil