8 Nisan 2017 Cumartesi

Bitenler #22

Merhaba
Biten ürünlerimi biriktirdiğim poşetimde artık yer kalmayınca tembelliği bırakıp hemen fotoğraflamaya giriştim. Yazmaktan en keyif aldığım yazı dizisi bitenler yazıları ve en az 10 yazı daha girecek kadar bitmiş ürün öylece bekliyor bir köşede... Bakalım bu sefer hangi ürünler bitmiş?


use_it_up

1- Rituel de Beauté Siyah Nokta ve Kir Temizleyici Burun Bandı : Bim'de satılan siyah noktaları temizlemeye yarayan burun bandını severek kullandım. Sevgili Görkem Karman'ın da favorisiydi ve kullanırken ona hak verdim açıkçası. Benim siyah noktalarımda işe yaradı ve tekrar alıp kullanmak istiyorum en kısa zamanda.

2- Alfree Kokusuz Doğal Deodorant : Gratis'lerde satılan bu doğal roll-on'dan da memnun kaldım. Kokusuz olması sayesinde parfümlerimle birlikte kullanabildim. Herhangi bir duyarlılığa da sebep olmadı.Ter kokusunu önlemede başarılı buldum. Her Gratis ziyaretimde baktığım halde bu roll-onları göremiyorum. Ya bitmiş oluyor ya da lavanta kokulusuna denk geliyorum. Ama bulursam bu sefer iki tane edineceğim çünkü doğal içerikli roll-on ve deodorantlar arasında bu markayı başarılı buldum.

3- Nivea Micellar Makyaj Temizleme Suyu : Vasatın altında bir miseller temizleme suyuydu. Göz makyajımı çıkartırken bu ürünle zorlandım. Her marka her saniye neredeyse miseller su çeşitlerini piyasaya sürerken açıkçası tekrar Nivea'nın bu ürünü yeniden satın alabileceğimi sanmıyorum.4- Revox At Kuyruğu Şampuanı : Bloglarda meşhur olmadan önce çok sevdiğim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine alıp kullandım. İkimizin de saçları çok dökülüyor ve bana artık saç dökülmesinin 1-2 teli geçmediğini söylemişti. Bende de aynı şekilde oldu ve saç dökülmemi oldukça azalttı. Saç derimde kepeklenme veya herhangi bir iritasyona neden olmadı.  Hatta o kadar memnun kaldım ki ikinci bir şişe daha satın aldım ve onu da bitirdim. Bu şampuanı kullandığım dönemde iş arkadaşlarım sıklıkla saçımın çok iyi göründüğünü ve gürleştiğini söylemişlerdi. Saçım çok güzel şekil alıyordu. İki kutu kullandıktan sonra sıkılıp Klorane'in bir şampuanına geçtim ancak şuan deliler gibi pişmanım ve Revox'u gerçekten çok özlüyorum.


5- Rosense Gül Suyu : Tonik olarak ve spreyli bir şişeye doldurarak makyaj sabitleme spreyi olarak tükettim. Cilt bakım rutininde gül suyu kullanıp cildine faydalı olan çok insan var ancak ben gül suyunun cildimde bir farklılık yarattığını düşünmüyorum. Ancak makyaj sonrasında pudralı görüntüyü almak için biçilmiş kaftan. Rosense'in spreyli şişe formundaki gül sularını bundan sonra tercih edeceğim


Sizler son zamanlarda neler bitirdiniz?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder