1 Eylül 2015 Salı

Bitenler #21bitenler


 #1 Garnier Saf ve Temiz 3'ü 1 Arada : Genellikle duş sırasında kullanmayı sevdiğim için kullanım süresini epeyce aşarak bitirdim. Cildime herhangi bir zararı olmadı bu durumun ancak tabi ki önerilen sürede bitirmeyi isterdim. Bu durumun oluşmasında  biraz da ürünü kullanım biçimim etkili oldu ki kendisini maske olarak kullanmaktan hoşlanmadım. İçeriğindeki mentol cildimi hafifçe yaktığı için peeling olarak kullanmayı tercih ettim. İçeriğindeki beyaz kilin cildime verdiği beyazlatma etkisi anlık da olsa yine de memnun kaldım. Yeni peelingler deneme merakım bir gün sonra ererse tekrar alacağım. Detaylı yazısı şurada mevcut.

 #2 Oriflame Footcare Sooting Icy Foot Balm : Yine kullanım süresi bitmiş ama atmaya kıyamadığım için hem de yapısı bozulmadığı için kullanıp bitirdiğim bir ürün daha. Karpuzlu ve keskin nane kokulu bu ayak kremini işlevsiz buldum. Sadece içeriğindeki nane özü ayaklarıma bir miktar ferahlık sağladı. Normal bir vücut losyonundan pek de bir farkı yoktu. Bittiği için çok memnunum. Şuan bu seri yerine başka bir seri mevcut Oriflame'de bildiğim kadarıyla.


 #3 Signal White Now Gold Triple Power : Geçen yaz FikriMühim üyesi olduğum için gönderilen bu diş macununu severek kullandım. Büyük boyunu ev halkının kullanımına açarken, küçük deneme boylarını da arkadaşlarıma hediye ettim. Genel olarak hepsi memnun kaldılar. Dişleri güzel temizleyen, iddia ettiği  gibi kısa sürede beyazlatan bir diş macunuydu. Uzun süre Sensodyne kullanan annem de bu ürünü sevdi. İkimiz de oldukça memnun kaldığımız için artık Signal ile yolumuza devam edeceğiz galiba :) Bu diş macununun tek hoşuma gitmeyen özelliği kullandığımda lavabomda bir türlü çıkmak bilmeyen mavi lekeler bırakmasıydı. Şimdilik tekrar almayacağım çünkü Signal'in daha güzel bir diş macununa geçiş yaptım. 

 #4 Oriflame Beauty Gloss Cocoon Sweet Honey : Ve nihayet o kadar bitenler yazısından sonra renkli bir kozmetik ürünü. İçinde ince minik altın ışıltılar olan ve sıcak çikolata tadındaki bu dudak parlatıcısını çok uzun süre önce bitirmiştim. Dudak parlatıcısı kullanmayı verdikleri yapış yapış histen dolayı sevmiyorum. Bu parlatıcı çok yapışkan değildi ancak zaman içinde yapısı ağırlaştı. Tamamına yakınını bitirdim. Sanırım ilk bitirdiğim dudak parlatıcı olarak tarihe geçti :)


 #5 Arko Klasik Yağlı Krem : Yılların eskitemediği efsane krem. Kış boyunca kullanıp kısa sürede bitirdim. Benim ellerim için yeterli gelmedi. Elimde bir tüp daha var ve onu da bitirince sıradakilere geçeceğim için almayı düşünmüyorum.Sizler son zamanlarda neler bitirdiniz?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder