2 Şubat 2013 Cumartesi

Kalyon Oje Çözücü

Merhaba,
Bugün kendisi küçük ama işlevi büyük olan güzel bir ürün olan Kalyon Oje Çözücüden bahsetmek istiyorum. Siz de benim gibi macunlaşan ojelerinizi atmaya kıyamayıp vadesini iyice doldurana kadar sürmek taraftarıysanız mutlaka bu tarz bir ürün kullanmışsınızdır. Gerçi ben şimdiye kadar Kalyon'dan başka bir markanın bu tarz bir ürün göremedim. Gören, bile varsa ve benimle paylaşırsa çok sevinirim. 
Peki oje çözüncünün işlevi nedir? Oje çözücü, ojenin yapısını çok fazla bozmadan akışkanlığını tekrar sağlamaya yarayan bir ürün. Ojelere aseton damlatıp çözmeye çalıştınızda mutlaka ojenin yapısına zarar verdiğini hatta ojeninizin içindeki renkleri dahi bir süre sonra ayrıştırdığına şahit olmuşsunuzdur.Ancak oje çözücü kullandığınızda böyle bir durumla çok fazla karşılaşmazsınız. Dikkat etmeniz gereken tek nokta ürünü tavsiye edilen miktarda kullanmak ki tavsiye edilen miktar 3-5 damlayı geçmiyor. Ben daha az kullanılmasından yanayım hatta. İlk etapta 1-2 damla ekleyip, uzun bir karıştırma işleminden sonra eğer hala hakkından gelemiyorsanız bir miktar daha ekleyebilirsiniz.
Ürünün hoşuma gitmeyen tek özelliği damlalık kısmının oldukça kısa olması. Bir parça daha uzun olsa ürünü daha kontrollü kullanmaya olanak sağlayabilir diye düşünüyorum. Ürünün miktarını etiketin her tarafını incelediğim halde bulamadım. Ancak ufak boyutuna nazaran uzun süre kullanılacağını düşünüyorum. Gratis'lerden 4,5 TL'ye temin edebilirsiniz.

1 yorum:

  1. Bende Eminönü'nden aldım ve çok işe yarar bir ürün. Benim bloğumda da bunun hakkında ve daha birçok ürünün bulunduğu yazılar var. Bakıp yorum bırakırsan çok sevinirim :)

    YanıtlaSil